در یک سازمان با تعداد زیادی کامپیوتر، لپتاپ، موبایل، پرینتر، اسکنر و… بستری که دستگاه ها را به هم متصل می کند شبکه داخلی سازمان می باشد.

rack

شبکه داخلی (Local Access Network – LAN) یک دفتر، شرکت یا سازمان می تواند به سادگی نصب یک سوئیچ غیر مدیریتی باشد و مقداری کابل کشی شبکه، و همچنین می تواند پیچیدگی زیادی داشته باشد و شامل تعداد زیادی روتر، سوئیچ مدیریتی، اکسس پوینت، فایروال و سخت افزار های مختلف شبکه ای دیگری باشد.

 

پس از استقرار در دفتر کار جدید، لازم است که شبکه داخلی شرکت راه اندازی شود.

شرکت تجارت پردازان الکترونیک برای شرکت ها و سازمان های مختلف این خدمات را ارائه می دهد و با در دست داشتن دانش و تجربه کافی برای شبکه های پیچیده، این تضمین را می دهد تا در کمترین زمان ممکن و با خرید حداقل تجهیزات مورد نیاز شما را از داشتن یک شبکه پایدار و کارآمد بهره مند کند.

 

نگهداری از شبکه داخلی نیز خدمات دیگری است که شرکت تجارت پردازان آنرا برای سازمانهای دولتی و شرکت های خصوصی ارائه می دهد.

 

جهت برآورد اولیه هزینه ها و مدت زمان مورد نیاز برای شرکت یا سازمان خود، لازم است که با ما تماس گرفته و یکی از کارشناسان ما از محل اجرای پروژه بازدید کند (سایت ویزیت) و سپس برآورد انجام شده و خدمت شما اعلام می گردد.

طراحی شبکه داخلی
امتیاز بدهید