طراحی و اجرای پروژه های وسیع دوربین مداربسته

از آنجایی که سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی نیاز روز افزون به پایش محیط های کاری و صنعتی خود دارند، سیستم های نظارت تصویری روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می کنند.

دوربین دام dome cctv

دوربین مدار بسته، در بازار کنونی محدود به دوربین های آنالوگ و سیستم های DVR کوچک جهت فروشگاه ها و شرکت های کوچک و منازل مسکونی می شود.

اما این فیلد کاری گسترده تر از این کاربردها می باشد. شرکت تجارت پردازان الکترونیک، ارائه دهنده خدمات نظارت تصویری و امنیتی در سطح گسترده برای پروژه های متوسط و وسیع سازمان ها و سایت های صنعتی و کارگاهی می باشد، و از نمونه کار های شرکت می توان به شهرک صنعتی خرمشهر، شهرک صنعتی آبادان، سازمان منطقه آزاد اروند و… اشاره کرد.

از آنجایی که پروژه های دوربین مداربستۀ بزرگ، نیازمند سخت افزار و نرم افزار حرفه ای و پر هزینه تر هستند، و کانفیگ تجهیزات و طراحی شبکه به آسانی پروژه های کوچک نیست، پیشنهاد می شود پروژه دوربین مداربسته سازمان خود را به شرکت تجارت پردازان بسپارید تا مشاوره رایگان بابت پروژه در اختیار شما گذاشته شده، برآورد هزینه ای و زمانی اعلام گردد و در نهایت پروژه بصورت صحیح و اصولی اجرا گردد.

طراحی و اجرای پروژه های وسیع دوربین مداربسته
1 رای، میانگین: 5 از 5